Listopad, 2017

  • Czy związkowiec zorganizował „nielegalne zgromadzenie” dziennikarzy?

    REKTOR do ZWIĄZKOWCA: „Czy uzyskał Pan od władz uczelni zgodę na organizowanie konferencji prasowej w dniu 14.11. br na terenie Uniwersytetu Szczecińskiego, czego wymaga § 167 ust. 4 Statutu US? Czy zapraszał Pan we własnym imieniu na tę konferencję, czy […]

    Czytaj więcej...
  • POLECENIE SŁUŻBOWE

    Wyobraź sobie taką oto sytuację. Jesteś związkowcem i na stronie organizacji publikujesz tekst. Artykułem zainteresowała się miejscowa gazeta. Przedrukowuje materiał. Po kilku dniach otrzymujesz polecenie służbowe od pracodawcy. Ten nakazuje ci przygotowanie odpowiedzi na tekst, którego jesteś autorem jako związkowiec. […]

    Czytaj więcej...
  • Kostka piastowska. Zerwać, czy może lepiej zjeść?*

    Po wydaniu oświadczenia Kanclerza Uniwersytetu Szczecińskiego [9.11.2017 r.] nie wiemy kogo mamy prosić o dopuszczenie do użytkowania placu kampusu Uniwersytetu Szczecińskiego przy Al. Piastów 40B w Szczecinie. Rektora, czy prokuratora? Można byłoby przyjąć trzy wyjścia w sprawie placu kampusu US […]

    Czytaj więcej...