Tankujemy taniej na Orlenie!

Taniej na Orlenie dla członków NSZZ „Solidarność”

Komisja Krajowa NSZZ „Solidarność” podpisała z PKN ORLEN S.A. umowę, na podstawie której członkowie Związku będą mogli uzyskać rabat przy zakupie paliwa i artykułów pozapaliwowych na stacjach paliw PKN ORLEN.

Każda osoba chętna do otrzymania karty rabatowej musi posiadać elektroniczną legitymację członkowską NSZZ.

Osoby, które już posiadają elektroniczną legitymację członkowską muszą udać się na jedną z wybranych stacji PKN ORLEN (lista) by odebrać kartę rabatową.

Po odebraniu karty rabatowej na jednej ze stacji podanych na liście można już tankować taniej na Orlenie w całej Polsce!

Osoby nie posiadające legitymacji mogą pobrać wniosek tutaj w wersji Adobe Reader (*.pdf) lub MS Word (*.docx) natomiast wzór wypełnionego wniosku można pobrać tutaj. Uwaga: Proszę o dokładne wypełnienie wszystkich pól – Komisja Krajowa skrupulatnie zwraca na to uwagę przy przyjmowaniu wniosków.
Wypełnione wnioski  proszę kierować pocztą wewnętrzną US lub za pośrednictwem Poczty Polskiej na adres biura Związku

Komisja Uczelniana NSZZ „Solidarność” US
ul. Szwoleżerów 18, p.2
70-062 Szczecin

lub przekazywać bezpośrednio na ręce przewodniczącego Pawła Kozioła w siedzibie Związku lub na Wydziale Prawa i Administracji po wcześniejszym telefonicznym  uzgodnieniu terminu spotkania pod nr tel. (91 444) 2828.

Wnioski złożone do 28 czerwca będą zrealizowane w pierwszym tygodniu lipca.

Gorąco zachęcamy!!!

Zarząd KU NSZZ „Solidarność” US